امداد خودرو زرین دشت

امداد خودرو زرین دشت


امداد خودرو زرین دشت

امروزه امداد خودرو در جوامع مدرن اهمیت زیادی پیدا کرده است. با گسترش تعداد خودرو های حاضر در جاده ها، احتمال وقوع حادثه و نیاز به کمک های فوری و امدادی برای رانندگان افزایش یافته است. امداد خودرو زرین دشت در سرتاسر استان فارس به عنوان یک مجموعه فعال برای حل مشکلات فنی و یا حادثه ای خودرو ها، به رانندگان و سرنشینان آن ها حس آرامش و اعتماد به نفس می دهد تا بتوانند با اطمینان خاطر به سفر خود اقدام کنند.

امداد خودرو چیست؟

مجموعه امداد خودرو به مجموعه‌ ای از خدمات و تدابیر ارائه شده به رانندگان و سایر اشخاص در صورت بروز مشکل و نیاز به کمک و یا تعمیر خودرو اطلاق می‌گردد. این خدمات می‌ تواند شامل تعمیر خودرو در محل، بارگیری، تعویض باطری، تامین سوخت، باز و بسته کردن درب‌ ها، کشیدن و یا جابجایی خودرو در صورت عدم توانایی تعمیر و دیگر خدمات مرتبط با خودرو باشد. به طور کلی، این خدمات حمل خودرو زرین دشت با هدف رفاه و تسهیل در مواقع اضطراری برای رانندگان ارائه می‌ شود. در بخش بعدی به بررسی خدمات و سرویس های امداد خودرو زرین دشت می پردازیم.

موقعیت مکانی امداد خودرو زرین دشت روی نقشه گوگل 

امداد خودرو شیراز

خدمات و سرویس های امداد خودرو زرین دشت

امداد خودرو زرین دشت یکی از اولین مرکز تخصصی امداد خودرویی استان فارس و کشور زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری و با داشتن مجوز های لازم از سازمان های مربوطه آماده ارایه خدمات امداد خودرویی، حمل خودرو و خودرو بر و … در سراسر استان فارس به شما عزیزان می باشد.

قسمتی از خدمات این مجموعه شامل موارد زیر می شود:

 1. امداد خودرو،
 2. خودروبر،
 3. یدک کش،
 4. حمل خودرو،
 5. کفی،
 6. جرثقیل،
 7. خودرو سوار،
 8. خودرو بر،
 9. ماشین بر،
 10. موتور سیکلت امدادی،
 11. حمل خودرو های گران قیمت،
 12. مکانیک سیار و …

 جابه جایی خودرو به وسیله حمل خودرو 

در مورد های بسیاری مشاهده شده است که صاحبان خودرو ها بدون در نظر گرفتن نوع خودرو یا نوع آسیب دیدگی آن بخاطر پرداخت هزینه کمتر از خودروبر هایی استفاده کردنند که اصلا مناسب نبوده و آسیب های بیشتری به خودرو خود وارد نمودند.

حمل خودرو با کفی

روش بارگیری خودرو ها که توسط خودروبر های کفی متحرک انجام می‌ شود به این صورت است که خودروبر با استفاده از جک‌ های ثابت روی زمین قرار می‌ گیرد و سپس کفی متحرک پایین آمده و خودرو توسط وینچ به بالا کشیده می‌ شود. پس از آن، کفی متحرک حرکت می‌ کند و پایین می‌ آید تا در همان سطح خودروبر قرار بگیرد. سپس خودرو با استفاده از شاسی‌ های جلو و عقب روی یک کف ثابت قرار می‌ گیرد تا کوچک ترین آسیبی به خودرو نیز وارد نشود.

امداد خودرو شبانه روزی

مجموعه امداد خودرو زرین دشت بصورت شبانه روزی در تمامی جاده های استان فارس آماده سرویس دهی با مسافران گرامی می باشد. هدف مجموعه ما ارایه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به شما همراهان عزیز است. امداد خودرو زرین دشت افتخاز این را دارد که در تمامی مناطق استان همراه امداد جویان عزیز باشد. شما می توانید با تماس با امداد گران ناحیه که در آن جا قرار دارید، در کم ترین زمان ممکن مشکل خودرو خود را حل نمائید. در صورتی که حادثه به وجود آمده در خودرو قابل برطرف شدن در محل نبود، توسط یدک کش به مرکز تعمیر خودرو منتقل خواهید شد.

شماره تماس امداد خودرو زرین دشت

امداد خودرو زرین دشت: 07191014367

خودرو بر زرین دشت: 07191014367

امداد خودرو زرین دشت: 07191014367

مزایای حمل خودرو زرین دشت

 • مشاوره رایگان برای اعزام به تعمیرگاه
 • تعمیرات خودرو توسط امداد خودرو زرین دشت
 • مشاوره رایگان برای انتخاب قطعه
 • تعمیر در پیش چشمان متقاضی
 • صرفه جویی در وقت
 • سرعت در تعمیر
 • مشتری مداری

سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی امداد خودرو زرین دشت

در جست و جوی امداد خودرو در موتور های جستجو مانند گوگل مواظب افراد سود جو باشید. بعضی از وب سایت های اینترنتی معتبر نبوده و امداد رسانی از سوی افراد وابسته به این سایت ها صرفا به منظور سود جویی و دریافت مبالغ می باشد. از این رو به هنگام مراجعه امدادگر به محل برچسب کیو آر کد موجود بر روی خودروی امدادگر توجه نمایید. و با اسکن این کیو آر کد با توجه به سایت استعلام امدادگران ایران از صحت مشخصات فردی و خودروی امدادگر مربوطه مطمئن شوید.

دکتر حسینی نیری
دکتر حسینی نیری

 

قیمت یدک کش امداد خودرو زرین دشت

قیمت جرثقیل یدک کش بسته به عوامل مختلفی ممکن است متفاوت باشد. از جمله عواملی که ممکن است بر قیمت جرثثقیل یدک کش اثر گذار باشد، می توان به مسافت و همچنین نوع خودرو شما اشاره کرد. در مسافت های زیاد ممکن است قیمت جرثقیل یدک کش مقداری بالاتر محاسبه شود و همچنین بسته به مدل خودرو شما، شاسی بلند یا سواری نوع یدک کشی نیز فرق خواهد کرد و این امر سبب تغییر قیمت می شود.

قیمت یدک کش خودرو

قیمت یدک کش خودرو و هزینه یدک کش خودرو توسط اتحادیه امداد خودرویی کشوری با قیمت مناسب در اختیار امداد خواهان عزیز قرار می گیرد. هزینه یدک کش خودرو در شرق و غرب و شمال و جنوب کشور به مسافت طی شده و نوع خدمات درخواستی یدک کش مانند نوع خودروبر بستگی دارد. تمام هزینه های توسط یدک کش شبانه روزی استان فارس با نرخ مصوب اتحادیه خودرو محاسبه می گردد. این هزینه مقرون به صرفه است و خدمات یدک کش امداد خودرو زرین دشت با کیفیت برای کلیه خودرو های ایرانی و خارجی ارائه می گردد.

توصیه های ایمنی امداد خودرو زرین دشت

 1. هرگز در حالتی که موتور گرم و یا روشن است درب رادیاتور خودرو را بـاز ننمائیـد زیـرا در ایـن حالـت سیسـتم خنک کننده موتور نیاز به هواگیری پیدا می کند.
 2. همیشه از وجود زاپاس، آچار چرخ، جک، مثلث خطر، جعبه کمک های اولیه و کپسول آتش نشـانی در داخـل خودرو اطمینان حاصل نمائید.
 3. در هر فرصتی تلفن همراه خود را شارژ نمائید تا در صورت بروز مشکل بتوانید با نیروهای امدادی و امداد خودرو زرین دشت تماس بگیرید.
 4. از همراه داشتن مدارک عضویت، کارت مشخصات وسیله نقلیه وبیمه نامه اطمینان حاصل نمائید.
 5. هرگز سوئیچ خودرو مجهزبه دزدگیر را داخل خودرو جا نگذارید، زیرا ممکن است درب ها قفل شود.
 6. از رانندگی با خودرویی که صدای غیرعادی شنیده می شود جددا خودداری کنید.
 7. پس از بازو بست درب رادیاتور از بسته شدن درب آن اطمینان حاصل نمائید.
 8. هرگز خودرو را در محیط های سرپوشیده برای مدت زیاد روشن نگذارید.
 9. هیچ گاه خودروئی که جوش آورده است یکباره خاموش ننمائید.

امداد خودرو زرین دشت خودرو شما را بر اساس خودرو شما جابه جا می کند.

برای جابجایی خودرو، روش‌های متفاوتی وجود دارد، اما استفاده صحیح و مناسب از انواع خودرو بسیار مهم است. برای مثال، استفاده از خودروبر های یدکش برای خودرو هایی که سپر آنها از جنس فایبرگلاس است، توصیه نمی‌ شود و باید از خودروبر های کفی استفاده کرد. بهترین روش برای جابجایی انواع خودرو، استفاده از خودروبر های کفی است که خودرو در آن به طور ثابت بر روی سطح آن قرار می‌ گیرد.

حمل خودرو های دو دیفرانسیل

زیرا استفاده از یدکش باعث وارد آمدن آسیب جدی به جلوبندی خودرو می‌ شود، همچنین خودرو های دو دیفرانسیل در صورت جابجایی با چرتقیل آسیب می‌ بینند. زیرا چرتقیل‌ ها دو چرخ جلوی خودرو را بلند کرده و خودرو توسط چرخ‌ های عقب حرکت می‌ کند. در نتیجه، زمانی که خودرو های دو دیفرانسیل به وسیله‌ی چهار چرخ حرکت می‌ کنند و دو چرخ گیربکس خودرو قفل می‌ شود، آسیب می‌ بینند و هزینه‌ های بالایی در بر خواهند داشت.

شما برای دریافت بهترین روش جابجایی خودروی مناسب برای خودروی خود نوع آن را در هنگام درخواست خودروبر به امداد خودرو زرین دشت اعلام کنید تا خودروبر مناسب برای جابجایی آن به محل مورد نظر اعزام شود. علاوه بر اعلام نوع خودرو، اعلام نوع مشکلی که در خودروی شما وجود دارد نیز در انتخاب روش جابجایی مناسب تأثیر گذار است. در هر صورت، بهترین روش جابجایی خودرو بستگی به نوع خودرو و نوع مشکل آن دارد، اما به صورت کلی استفاده از خودروبر کفی برای تمامی خودرو ها بهترین راه حل است، زیرا با استفاده از آن خودرو ثابت بر روی سطح خودروبر قرار می‌گیرد.

خودروبر شیراز
خودروبر زرین دشت

Iran Car Relief Services

 Zarrin Dasht emdad khodro

hamlekhodro Zarrin Dasht

khodro bar Zarrin Dasht

yadak kesh Zarrin Dasht

 Zarrin Dasht           emdad khodro

hamle mashin Zarrin Dasht

khodrobar Zarrin Dasht to other areas

khodrobar  Zarrin Dasht Fars

car transfer from Zarrin Dasht to tehran

 transfer car from Zarrin Dasht to Tabriz

car transfer from Zarrin Dasht to bandarabbas , jahrom

مناطق تحت پوشش امداد خودرو زرین دشت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *